У понедјељак 03.06.2024.г. на празник Св. Цара Константина и Царице Јелене, у насељу Придворци код Требиња , прослављена је храмовна и слава овог села. Св Литургију у Храму Св.Цара Константина и царице Јелене служио је протојереј-ставрофор Љубиша Брњош парох у Орланду уз саслужење јероманаха Теофила из Манастира Дужи, протојереја-ставрофора Василија Томића , протојереја Мирослава Ратковића, јереја Стевана Дурића и протојереја-ставрофора Милана Бужанина надлежног пароха .

Св. Литургији присуствовали су  замјеник Градоначелника Требиња г. Дражен Бошковић , народни посланици, велики број вјерног народа из овог села  те бројни гости из других насеља. Отац  Теофил је поучио присутне пригодном бесједом, а након Св.Литургије и ломљења славског колача домаћини из села уз помоћ г. Милана Митровића су припремили за све присутне трпезу љубави.