Српска православна парохија требињска и Грађевински одбор за изградњу храма Светих Кирила и Методија у Требињу, обавјештава вјерујући народ и све људе добре воље да ће се код храма у изградњи у требињском насељу Тини одржати добротворни народни сабор под називом „ИЗГРАДИМО ХРАМ, ИЗГРАДИМО СЕБЕ“!

Програм:

субота, 31.август 2024.г.
17 часова – освећење новога звона и вечерња служба
У наставку ће се одржати културно – умјетнички програм

недеља, 1.септембар 2024.г.
8 часова – Света Литургија

Драга браћо и сестре,
изградимо храм заједно!

Сви заинтересовани своје прилоге моћи ће лично уплатити код храма Светих Кирила и Методија и то: субота, 31.август /од 17 до 20 часова/ недеља, 1.септембар /од 8 до 12 часова/ или на жиро рачун Црквене општине Требиње бр. 5517002230177168, са назнаком за изградњу храма Светих Кирила и Методија.

У прилогу су инструкције за девизне уплате.

Добро дошли на добротворни народни сабор код храма Светих Кирила и Методија у требињском насељу Тини, у суботу 31.августа и у недељу 1.септембра 2024. године.

ИЗГРАДИМО ХРАМ ДА БИ ХРАМ ИЗГРАДИО НАС!

Почетак радова, март 2024. године

До сада урађено, август 2024.године