У недељу Светих Отаца сестре из Манастира Жича узеле су учешће у Светој Литургији у Петропавловом манастиру и на поклоњење донијели мошти Светих мученика гламочких и ливањских, који су се 30. јула први пут прослављали на Светој литургији у цркви Успења Пресвете Богородице у Ливну.

Сестре из Жиче су дале велики допринос у штампању и издавању књиге  ливањским мученицима коју је приредило Удружење Огњена Марија Ливањска. У књизи, чија је промоција била у Манастиру Жича, великим трудом чланова Удружења пописана су сва имена и свједочанства страдања народа ливањског краја током 1941.године.  На попису је 1589 цивилних жртава међу којима готово половину чине дјеца до 15 година.

На повртаку из Ливна сестре из Жиче су на поклоњење донијеле мошти у Петропавлов манастир и благослов Светих новомученика гламочких и ливањских.