Четврту годину заредом, изузетан културни догађај: Међународни музички фестивал и љетна школа, под називом Music and More Summer Fest приређује се у Требињу, а ове године, по први пут један од концерата биће приређен и у Мостару, што овај догађај сврстава у малобројне, који своје културне садржаје представља публици готово истовремено у ова два најзначајнија херцеговачка градска центра.

Фестивал је отпочео данас, матинеом на требињском пијачном тргу, а трајаће до 13. августа, за када је предвиђено Grand Finale at Summerstage, према програму који можете погледати у наставку.

Уз подршку и партнерство Епархије захумско-херцеговачке, у сриједу, 3. августа, у оквиру овог јединственог догађај у Херцеговини и окружењу, од 20.30 биће приређен Гала концерт у амфитеатру Херцеговачке Грачанице на Црквини.

Бранислав Рајковић, ђакон
Представник Епископије захумско-херцеговачке за културу и медије