Ученици ОШ ,,Петар Други Петровић Његош“ из Билеће: Рајко Батинић, Дајана Додеровић, Ђорђе Хрњез и Миа Шаренац су  учествовали на седмодневном омладинском кампу на Озрену, крај манастира св. Николаја Мирликијског. Ову прилику су добили као извјесну награду за изузетне резултате које су постигли на такмичењу из предмета Православна вјеронаука. Епархија зворничко – тузланска, у склопу својих мисијских активности, је организовала овај камп у ком талентовани и пожртвовани вјероучитељи и њихови сарадници цјелодневним активностима анимирају полазнике кампа да уроне у тајну светотајинског живота Цркве, те кроз библијске садржаје, пјесму и игру, у нетакнутој природи, прославе дар живота.

Наши ученици ће протеклу седмицу памтити по занимљивим радионицама спортског и образовног карактера, лијепим богослужењима и дружењу са вршњацима сличних интересовања. Велику захвалност дугујемо водитељима кампа који већ другу годину за редом угошћавају  дјецу из наше епархије.

Вјероучитељица Вања Шуловић