На празник Успења Пресвете Богородице коме је посвећен биоградски храм сабрао се велики број вјерника.
Свету Литургију предводио је кифиноселски парох протојереј Драго Зубац уз саслужење надлежног пароха јереја Славка Лаловића и ђакона Дејана Ивановића.

Након божанске службе и свечане литије момци и дјевојке ових крајева показали су вјештине у соколским дисциплинама, а није изостао ни турнир у малом фудбалу.

У пригодној бесједи свештеник Славко Лаловић захвалио се свим приложницима и  подсјетио вјерујући народ колико је црква важна за свакога човјека као и живот у заједници са својим ближњима.

За похвалити је труд и залагање мјештана који улажу велике напоре да овај храм буде уређен онако како и заслужује.