У четвртак, четрнаестог јануара, бискуп мостарско-дувањски и апостолски управитељ требињско-мркански, монсињор Петар Палић, посјетио је епископа захумско-херцеговачког и приморског, господина Димитрија.

Овај, иначе, први званични сусрет двојице црквених великодостојника, након устоличења бискупа Палића, уприличен је у административном сједишту Епархије захумско-херцеговачке и приморске у Мостару, при чему су изнесена заједничка настојања о даљем одржавању и унапријеђењу односа двају заједница.

Сусрету у Владичанском двору присуствовали су и канцелар херцеговачких бискупија дон Анте Лубурић, тајник дон Домагој Маркић, старјешина Катедралног храма у Мостару, протопрезвитер – ставрофор Радивоје Круљ, ставрофор Небојша Радић и ђакон Бранислав Рајковић.