У Недељу 11. јуна 2023.године, служена је Света Литургија и прослављена слава храма Свих Светих у изградњи. Свету Литургију је, са окупљеним вјерним народом, служио старешина Херцеговачке Грачанице јереј Душко Шаровић уз саслужење ђакона Крста Авдаловића и надлежног пароха Николе Јанковића.

Након прочитаног јеванђелског зачала о. Душко је поучио верне о празнику Сабора Свих Светих и о Божијој љубави којом се ми спасавамо.

На крају молитвеног славља послужена је трпеза љубави поред храма уз здравицу домаћина и гостију.

У овом делу насеља живи доста младих вишечланих породица, међу којима и породица Милојевић Александра и Илијане који имају деветоро деце који су и прве комшије храма Свих Светих.

У току је изградња куполе на звонику, а након изградње Саборног храма Светог Преображења 1908. ово је први храм у Требињу који се гради иницијативом и средствима парохијана, а започет је 2004. године.