У петак 18. новембра, у вечерњим часовимa, одржана је Промоција књиге ”Метоси манастира Косијерево и Добрићево у Херцег Новом“, аутора др Горана Комара, члана Удружења књижевника Црне Горе, сарадника Музеја Херцеговине и пасионираног историографа.

У Саборишту храма Светог Саве у Билећи, уз присуство и благослов Епископа Захумско-херцеговачког и приморског Господина Димитрија, говорницима и заинтересованим билећанима обратио се протојереј-ставрофор Небојша Коловић:

,,Вечерас смо се окупили око труда и прегалаштва нашег брата др Горана Комара и његовог дјела. Прича о ова два манастира је у духовном и историјском смислу занимљива и потребна. Манастири јесу духовна изворишта нашег народа, чувари вјере и традиције и православног идентитета српског бића и народа”.

Књигу су представили аутор, јеромонах Макарије, игумана манастира Савина и свештеник Шпиро Живковић.