Под окриљем празника Светих апостола Петра и Павла, директор О.Ш. „Вук Караџић “ Александар Вукановић, заједно са педагогицом Мајом, дефектологом Светланом као и вјероучитељицама Миљом и Бранком, посетили су Петропавлов манастир и у име свих наставника и радника наше школе, честитали славу и даривали пригодним даровима игуманију Павлу и сестринство овог манастира.

Уз разговор и послужење, у пријатној атмосфери манастирске гостипримнице, разменили смо искуства у раду са дјецом као и заједничка сјећања везана за раније генерације ученика наше школе, којима су вјеронауку предавале дуги низ година сестре овог светог манастира. Уз жеље да се ова сарадња између школе и манастира настави и унаприједи на радост и утјеху свих нас а прије свега наше дјеце, испраћени смо са љубављу сестара, благословом овог дивног манастира и његових покровитеља – Светих апостола Петра и Павла.

вјероучитељица Бранка Јанковић