Поштовани,
Обавјештавамо вас да ће се на платоу Музеја Херцеговине у Требињу, у недјељу, 24. јула 2022. године, са почетком у 20.30 часова уприличити промоција романа „Загледана у стијену“ ауторке Неде Гудељ.

Роман је „свједочанство о духовном рађању, узрастању и сазријевању у окриљу душког манастира и његове игуманије Теодоре. Кроз сликовит и веома занимљив опис три животна доба, која су била означена смјеном три трусне епохе с краја двадесетог и почетка двадесет првог вијека, Неда приказује стамени лик мати Теодоре и благодатну топлину манастирске светиње“. (из увода Протојереја Слободана Лукића)

На промоцији ће говорити: протојереј Слободан Лукић, проф. Коча Говедарица, уредник Новица Телебак и аутор Неда Гудељ. Модератор Петар Милошевић.

Добро дошли!

Музеј Херцеговине Требиње