У суботу, 17. фебруара у организацији Српске православне црквене општине Љубушке организована је трећа по реду моба која је сабрала вредне прегаоце из Љубушког, Невесиња, Чапљине и Мостара. Сабрање је започето молитвено, служењем акатиста Светом Архангелу Михаилу. Ове године на моби се приступило чишћењу парохијског дома, што је уједно и почетак обнове парохијске куће. За ову годину планирано је изливање темеља за храм Светог Архангела Михаила, чишћење гробља у непосредној близини и наставак обнове парохијског дома. Током данашње акције пароху љубушком уручена је слика цркве, рад уметника Томислава Дуганџића из Љубушког.

Сви који желе да помогну обнову храма и комплекса храма у Љубушком, своје добровољне прилоге могу да уплате на рачун Српске православне црквене општине Љубушке код АСА банке број 1342011130000215 са назнаком за обнову храма у Љубушком.