Данас, 13. јуна 2024. године, на празник Вазнесења Господњег, послије дуже болести упокојила се у Господу монахиња Михаила (Вукоје).

Мати Михаила, на крштењу Милица Вукоје, рођена је 1951. године у селу Пађени код Билеће. Сестринству манастира Дужи приступила је 1977. године, а замонашена је 1984. године на празник Успења Пресвете Богородице. Малу схиму примила је 15. јануара 2023. године, на празник Светог Серафима Саровског.

Обавјештавамо сву духовну браћу и пријатеље да ће Литургија са опијелом за покој њене душе бити служена у суботу, 15. јуна 2024. године, у Манастиру Дужи са почетком у 8.00 часова, а потом ће се обавити испраћај и сахрана.

Молимо Господа, коме је храбро и искрено служила читавог свог живота, да јој подари упокојење у Царству Небеском.