У просторијама парохијског дома у Билећи, 02. октобра 2023. године, старјешина храма Светог Саве, протојереј-ставрофор Небојша Коловић, угостио је чланице Удружења жена обољелих од рака дојке „Света Петка“, које окупља већи број храбрих и неустрашивих жена суочених са често дуготрајном и исцрпљујућом борбом за оздрављење.

Отац Небојша је одржао пригодну бесједу и разговарао са члановима удружења о  њиховим активностима у наредном периоду, дао благослов да се простор Саборишта при храму Светог Саве, по потреби, користи као мјесто одржавања састанака удружења и обећао подршку у искушењима са којима се суочавају.

Договорено је да се празник Свете Петке, који је слава удружења, прослави у просторијама парохијског дома, гдје ће ове храбре и неустрашиве жене бити домаћини.

На крају разговора отац Небојша је чланицама удружења уручио пригодне поклоне,  мали знак пажње.