Захваљујући прилогу господина Ранка Аћимовића, Невесињца који живи и ради у Швајцарској, чланови црквеног хора и фондације Свети Вукашин из Невесиња посјетили су манастир Милешева.

Круна овога поклоничког путовања свакако јесте учествовање на Светој Литургији и примање бесмртних тајни Христових.

Велику захвалност поред брата Ранка дугујемо милешевској игуманији мати Аквилини и њеном сестринству, као и свештенику Николи Перковићу, који су се својски потрудили да све буде како се само пожељети може.

Слава и хвала Господу што нас је удостојио да се поклонимо десној руци Светог Саве  и да уживамо посматрајући надалеко познату фреску Бијелог Анђела.

Са групом су на пут ишли невесињски пароси јереји Младен Чалија и Славко Лаловић.